Jest butelka, nie ma butelki, czyli jak za pomocą magii oszukać policjanta?

Znany kanadyjski magik został przyłapany na piciu alkoholu w miejscu publicznym. Murray SawChuck uniknął aresztu dzięki magii - ku zaskoczeniu policjanta sprawił, że butelka zniknęła w niewyjaśnionych okolicznościach.

Murray SawChuck to 41-letni magik i komik. Kanadyjczyk słynie z efektownych pokazów magicznych. Widzowie mieli okazję podziwiać go w 5 odcinkach „Celebracadabra” – jako trener uczył magii gwiazdy walczące o tytuł „Najlepszego magicznego celebryty”.

Mężczyzna bardzo często „uprawia magię” na ulicy, zaczepiając przypadkowych przechodniów. Jego pranki cieszą się dużą popularnością na YouTube.

22 października 2015 roku do sieci trafił najnowszy żart jego autorstwa. W rolach głównych wystąpili magiczna butelka i funkcjonariusz policji.

Jak on to zrobił?

Murray SawChuck siedząc na ławce i popijając alkohol z butelki, złamał prawo. – To Las Vegas. Mogę pić wszędzie – próbował wytłumaczyć policjantowi magik. Na stróżu prawa takie tłumaczenia nie zrobiły wrażenia: – Łamanie prawa to łamanie prawa – negował zachowanie magika.

Po zaciętej dyskusji Murray SawChuck schował butelkę w papierową torbę i starał się przekonać policjanta, że teraz nie widać że pije alkohol. Policjant nie odpuścił i dalej strofował mężczyznę. Wtedy żartownić użył magii i… zgniótł papierową torbę. Butelka zniknęła. Policjant oniemiał.

Zobaczcie, jak magik wyrolował funkcjonariusza prawa.

Nie pytajcie, jak on to zrobił. Nie wiemy. Domyślamy się, ze policjantowi nie spodobała się ta zabawa.

Magiczna sztuczka miłosna

O tym, że magicy potrafią być kreatywni przekonała się dziewczyna innego magika, Neila Henry'ego. Podczas jednego z występów iluzjonista dał wyjątkowy popis. Do kieliszka wlał zupę z puszki z makaronem w kształcie literek, po czym zjadł całość. Uciął kawałek nitki, którą za chwilę włożył do buzi, po czym zaprosił na scenę swoją dziewczynę.

Na czym polegała sztuczka? Na wyciąganiu tej nitki z buzi. Jednak tym razem, były na niej nawleczone literki, układające się w napis "Marry Me".

Kto z Was rozgryzł sztuczkę ze znikającą butelką? :)

Więcej: