Uczestnik Mam Talent namalował obraz… penisem

To show na długo zapadnie w pamięci Francuzów. Młody, wysportowany mężczyzna zaprezentował niezwykły talent - malowanie obrazów penisem. I powalił jury na kolana!

 

Niezbadane są pomysły artystów. Przekonali się o tym członkowie jury i publiczność zgromadzona w studio, gdy 36-latek przedstawił się jako „nagi malarz”. Okazało się, że Brent Ray Fraser nie wybrał tego pseudonimu przypadkiem. Mężczyzna szybko przystąpił do dzieła… i to dosłownie.

Zobaczcie, co może „zdziałać” penis w 40 sekund.

Na pewno malowanie obrazów tą techniką nie należy do najwygodniejszych. Tym bardziej powinniśmy docenić starania artysty. Pozostali uczestnicy francuskiego „Mam Talent” będą musieli wymyślić coś równie zabawnego, by zdobyć przychylność jury, tak jak zrobił to Brent.

Ciało malarską inspiracją

Na równie innowacyjny pomysł malowania obrazów wpadła Irina Romanowskaja. Rosyjska artystka tworzy dzieła sztuki za pomocą… piersi. Metoda, którą wykorzystuje artystka to „monotypia" - Irina maluje coś na swojej piersi, do której następnie przykłada kartkę papieru. Rysunek kopiuje się tym sposobem na czystką kartkę. Tak powstają portrety Putina.

Przykład Francuza i Rosjanki dowodzi, że obrazy można malować za pomocą części ciała, ale są artyści, którzy potrafią przeobrazić części ciała w dzieło sztuki. Taki talent prezentuje Ryan Krasney. Wizażystka słynie z malowania obrazów na ustach – odtwarza na nich obrazy znanych artystów takich jak Vincent van Gogh czy Salvador Dali. Inspiruje się filmami i bajkami oraz jedzeniem i przedmiotami codziennego użytku.

Co sądzicie o technice malarskiej, którą zaprezentował Francuz?

Radio ZET/SJ  

Więcej: