Utwór Michała Szpaka podbija sieć. Czy to na hit na miarę Eurowizji?

Nowa piosenka Michała Szpaka zdobywa coraz większą popularność w sieci. Utwór „Color Of Your Life” powalczy z 7 piosenkami polskich artystów, którzy chcą wystąpić na tegorocznej Eurowizji. Komentarze internautów nie pozostawiają muzykowi złudzeń – Michał ma spore szansę na reprezentowanie Polski w konkursie.

Michała Szpaka pamiętamy z programu „X-Factor”, w którym zajął drugie miejsce. W 2015 roku ukazał się singiel „Real Hero” promujący jego pierwszy album studyjny. Ale wygląda na to, że to najnowszy utwór Michała „Color Of Your Life” najbardziej przypadł internautom do gustu.

Wokalista pochwalił się w sieci swoją propozycją na Eurowizję jeszcze pod koniec grudnia 2015 roku. I z dnia na dzień zdobywa coraz większe uznanie internautów. Pojawiają się opinię, że ta piosenka jest genialna i idealnie wpasowuje się w klimat konkursu.

 Ciekawe, czy Wam także spodoba się propozycja Michała Szpaka.

Polskiego reprezentanta w 61. Konkursie Piosenki Eurowizji w Sztokholmie wybiorą widzowie podczas koncertu 5 marca. Oprócz Michała Szpaka, przed szansą na reprezentowanie Polski staną Natalia Szroeder, Edyta Górniak, Taraka, Aleksandra Gintowska, Margaret, Kasia Moś, Dorota Osińska i Napoli. Wszyscy wykonawcy nagrali utwory po angielsku.

Jak co roku zaplanowano dwa półfinały Eurowizji. Pierwszy z nich zostanie rozegrany 10 maja 2-16 roku (wtorek), a drugi 12 maja (czwartek). Z kolei wielki finał obejrzymy 14 maja (niedziela).

A Wy jak oceniacie nowy utwór Michała?

Radio ZET/SJ

Więcej: