Milionerzy: świąteczne odcinki z Rozenek i Majdanem. Kiedy oglądać?

"Milionerzy" w świątecznym wydaniu z wyjątkowymi uczestnikami - o wielkie pieniądze walczyć będą gwiazdy telewizji: m.in. Małgorzata Rozenek i Radek Majdan. Wszystko to w dwóch odcinkach, których emisja zaplanowana jest na Święta Wielkanocne. Kto jeszcze wystąpi i kiedy oglądać wyjątkowe edycje "Milionerów"?

Przez lata emisji "Milionerów" tradycją stały się odcinki specjalne z udziałem gwiazd telewizji, emitowane na różne okazje - Boże Narodzenie w 2001 roku, Wielkanoc w 2002 roku, a w 2008 nawet na Dzień Dziecka. Po wznowieniu programu takich wyjątkowych odcinków też nie może zabraknąć. Producenci właśnie ujawnili, że widzowie mogą spodziewać się kolejnych specjalnych emisji już na Wielkanoc.

Kiedy świąteczne odcinki "Milionerów"?

W Wielką Sobotę 15 kwietnia oraz w drugi dzień Świąt - w poniedziałek - wyemitowane zostaną odcinki z udziałem m.in. Małgorzaty Rozenek i Radka Majdana, Piotra Kraśki i Kingi Rusin, Zygmunta Chajzera z synem Filipem - i nie tylko, ale pozostałe nazwiska pozostają jeszcze zagadką. Obydwa odcinki potrwają nieco dłużej niż zwykle, bo po godzinie, i zaczną się także wcześniej - już o godzinie 20.00. Ewentualna wygrana przekazana zostanie na cele charytatywne.

Będziecie oglądać specjalne odcinki "Milionerów"?

RadioZET.pl/SA

Więcej: