Mocna kampania społeczna. Obejrzyj to, zanim skoczysz po raz ostatni [WIDEO]

Urząd Miejski w Białymstoku przygotował spot z mocnym przesłaniem. Filmik daje do myślenia i warto go zobaczyć przed tegorocznymi wakacjami.

Spot, który został wyreżyserowany przez Krzysztofa Kizewicza opowiada o smutnej historii Marcina Anchimiuka, który w wieku 15 lat skoczył do wody na główkę. Wyczyn chłopaka doprowadził do sparaliżowania jego ciała. Historia opowiedziana przez genialną narracje robi spore wrażenie i zapada w pamięć.

Podoba Ci się ten spot?

Z roku na rok, sporo osób ulega wypadkom podczas skoków do wody. Spot ma na celu poruszyć ludzi, aby pomyśleli przynajmniej dwa razy, zanim skoczą po raz ostatni… Ta mocna kampania społeczna, którą przygotował Urząd Miejski w Białymstoku będzie wyświetlana we wszystkich lokalnych szkołach publicznych.

"

Kierujemy ją szczególnie do młodzieży i osób wypoczywających nad wodą. Chcemy przypomnieć, że woda to niebezpieczny żywioł i przestrzegać przed ryzykownymi zachowaniami - mówi prezydent Tadeusz Truskolaski.  "

"

Jeżeli tym filmem choć jedną osobę ustrzeżemy przed wypadkiem, to ta akcja ma sens - mówi Adam Kujawa, pełnomocnik prezydenta ds. osób niepełnosprawnych, inicjator akcji. "

Radio ZET/TP

Więcej: