Na co Nicolas Cage wydał 150 mln dolarów i zbankrutował?

Trudno w to uwierzyć, ale Nicolas Cage zbankrutował, bo szastał pieniędzmi kupując nie tylko luksusowe samochody, ale również nawiedzone domy czy czaszki dinzaurów. Nie zapominajmy o kobrach - albinosach. Zobacz, na jakie szalone rzeczy oskarowy gwiazdor i mutimilioner wydał swoją fortunę.

Myślisz, że jesteś spłukany? Na pewno nie tak bardzo, jak Nicolas Cage. Oskarowy aktor i multimilioner szastał pieniędzmi w niesamowitym stylu. Teraz jest bankrutem i ma długi w IRS - agencji zajmującej się ściąganiem podatków, szacowane na około 13 mln dolarów.

Aktor wydał 150 mln dolarów na życie w luksusie, ale też na naprawdę dziwne zachcianki. Zobaczcie najciekawsze.

Czaszka dinozaura

Zacznijmy od wydatków związanych z zainteresowaniem historią. Cage kupił czaszkę Tarbozaura, mającą 67 milionów lat. Zapłacił za nią 300 tys. dolarów. Kosztowny staroć.

Dwie kobry - albinosy

Podobno Cage używał ich w celach obronnych. Inne plotki mówią o dziwnych seksualnych zachciankach aktora. Zapewne to po prostu zazdrość. Nie każdego stać na tak rzadkie węże.

Nawiedzony dom

Nie pytaj nas, dlaczego ktoś chciałby mieć nawiedzony dom na własność. Nicolas chciał i było go na to stać. Na otoczoną złą sławą posiadłość w Nowym Orleanie wydał 3,45 mln dolarów.

Wysuszona czaszka Pigmeja

Aktor kupił też wysuszoną, skurczoną czaszkę Pigmeja.

Piramida w Nowym Orleanie

Aktor kupił również kamienną rzeźbę w kształcie piramidy z napisem po łacinie "Wszystkie z jednej".

Pierwszy komiks z Supermenem

Cage słono zapłacił za pierwszy komiks z przygodami kultowego superbohatera, ale każdy miłośnik fantasy chyba go rozumie.

Krokodyl

Dlaczego? Każda amerykańska rodzina powinna mieć jednego

Rekin

Typowe zwierzątko domowe według Nicolasa Cage'a

Ośmiornica

Trudno powiedzieć dlaczego ją kupił. Może aktor chciał otworzyć oceanarium?

Z rzeczy mniej dziwnych aktor nabył dwa zamki w Europie, całe skrzynie biżuterii, obrazy, piętnaście luksusowych posiadłości rozsianych po całym świecie, oraz samolot, jachty i luksusowe samochody.

Więcej: