Niesamowity teledysk. Dotknij ekranu i zobacz jak dzieje się magia!

Na portalu YouTube pojawiło się zabawne video. Twórca namawia nas do odtworzenia go na pełnym ekranie i przyłożenia palca we wskazanym miejscu.

Namie Amuro to japońska gwiazda muzyki pop z Okinawy. Artystka wypuściła właśnie teledysk do piosenki "Golden Touch". Nie jest to jednak zwykły klip do kawałka muzycznego. 

Zabawny teledysk do piosenki

Zadaniem każdego widza jest otworzenie klipu na pełnym ekranie. Następnie jeden z palców kładziemy na środku ekranu, we wskazanym miejscu i naciskamy przycisk "play".

Wystarczy, że przyłożymy palec, a zaczyna się dziać magia. Nie ma to nic wspólnego z działaniem ekranu dotykowego. Chodzi przede wszystkim o to, że teledysk został tak stworzony, aby wszystko na ekranie działo się wokół tego jednego punktu, który dotykamy.

Tanie latanie? Kup bilet z Radiem ZET! Wakacje same się nie wybiorą...

Widzimy więc, jak "nasz palec" całują rybki, pękają przy nim balony, nakładamy nim musztardę, bawimy się z kotem albo nawet siada na nim ptak.

Japońska gwiazda pop

Nowy teledysk Namie powstał do piosenki "Golden Touch", czyli w tłumaczeniu na polski "Złoty dotyk". Namie to jedna z najpopularniejszych wokalistek w Japonii. Sprzedała już ponad 34 miliony płyt.

Dziewczyna nazywana przez japońską prasę "Królową J-popu", a amerykańskie magazyny okrzyknęły ją "Japońską Madonną"!

Źródło: YouTube

Więcej: