70-latka o wyglądzie 20-latki. Zawdzięcza to nietypowej pasji [WIDEO]

We włoskim „Mam talent” wystąpiła niezwykła uczestniczka. 70-letnia Tomoso zaszokowała jury i publiczność.

Kobieta na scenę weszła w kimonie. Zachowywała się w typowy dla gejszy sposób. Do Włoch przyjechała 43 lata temu studiować operę. Lecz, jak to powiedziała, jest za stara na tego rodzaju śpiew i nie zaprezentuje tego na scenie. 

Jury zaskoczeni byli młodym wyglądem staruszki. Jak się okazało, jej nowa pasja odmładza kobietę. 

Rozpoczęło się spokojnie, wszystko wskazywało na to, że będzie to pokaz japońskiego tańca. Lecz to, co chwilę później stało się na scenie, zaskoczyło wszystkich. Spod płachty wyłoniła się rura. Staruszka zrzuciła kimono, odsłaniając bardzo zgrabne ciało. Kolejnym ogromnym zaskoczeniem były elementy pole dance. Kobieta z gracją wspięła się na przyrząd gimnastyczny. Poza tym zaprezentowała figury, których można się nauczyć na poziomach dla zaawansowanych. Wymagają one rozciągnięcia i dużej siły. 

Wszyscy oglądali pokaz z podziwem i ogromnym zaskoczeniem. Nikt się nie spodziewał tego, że 70-letnia staruszka jest tak sprawna. Publiczność i jury nagrodzili tą wyjątkową uczestniczkę gromkimi brawami na stojąco

Trzeba przyznać, że figury może jej pozazdrościć niejedna 20-latka. 

Kopalnia talentów

W programach typu talent show pojawiają się bardzo ciekawi uczestnicy. Duże wrażenie na publiczności i jury wywołała też pochodząca z Wysp kanaryjskich Ramos, która zaprezentowała śpiew operowy. Już wtedy wprawił w osłupienie jurorów. Jednak to nie był koniec jej występu. W pewnym momencie muzyka poważna zaczęła mieszać się z rockowym brzmieniem. Publiczność w studiu i jurorzy byli przekonani o tym, że wystąpiły problemy techniczne. Nic z tych rzeczy! Operowa aria zamieniła się w utwór zespołu AC/DC „Highway to Hell”.

Innym niezwykłym talentem popisał się Ukrainiec. Mężczyzna jest mistrzem w naśladowaniu dźwięków... natury. Ten występ był jedyny w swoim rodzaju. Gennady Tkachenko idealnie odtwarza dźwięki, które można usłyszeć w przyrodzie - gruchające gołębie, przelatującą pszczołę oraz odgłos wodospadu. Mężczyzna ma ogromny talent.

Radio ZET/MB 

Więcej: