Nowe oblicze Greya. Wreszcie jest zwiastun!

„Nowe oblicze Greya" – jest już oficjalny zwiastun! Zobacz go na stronie radiozet.pl.

Nowe oblicze Greya: zwiastun

W sieci pojawił się trailer do kolejnej odsłony filmowego hitu, zatytułowanej „Nowe oblicze Greya". Zgodnie z zapowiedziami film będzie można oglądać w kinach już od 7 lutego 2018 roku.

Jak poinformowały zagraniczne media, obsada przez ponad pół roku pracowała jednocześnie nad dwoma filmami  — „Ciemniejszą stroną Greya” i „Nowym obliczem Greya”. Był to czas bardzo intensywnej pracy, do tego zdjęcia kręcone w dwóch odległych częściach świata, Francji i w Kanadzie.

Co zobaczymy w najnowszej części filmu? „ Szczęśliwi Christian i Ana wiodą dostatnie, pełne miłości życie. Codzienność nie zabiła w nich namiętności. Ale nad ich związek nadciągają czarne chmury. Były szef Any, Jack Hyde, który poprzysiągł zemstę, czeka na czas, w którym będzie mógł jej dokonać" – czytamy w opisie dystrybutora.

Wszystko wskazuje jednak na to, że zakochanym uda się odzyskać upragnione szczęście. W poprzednim zwiastunie można było bowiem oglądać ślub głównych bohaterów. Pojawiły się także plotki, że Anastasia będzie spodziewać się dziecka!

Przypomnijmy, że scenariusz na podstawie bestsellerowej powieści E.L. James stworzył Niall Leonard. W filmie, poza główną parą, czyli Dakotą Johnson i Jamiem Dornanem, grają m.in. Rita Ora (Mia, siostra Greya), Luke Grimes (Elliot Grey), Arielle Kebbel (Gia Matteo) i Eric Johnson (jako Jack Hyde). 

RadioZET.pl/SI