Gwiazdy popularnego serialu wzięły lesbijski ślub

Gwiazda „Orange Is the New Black” Samira Wiley wzięła ślub ze swoją ukochaną Lauren Morelli. Ślub odbył się w w Palm Springs.

Samira Wiley i Lauren Morelli poznały się na planie popularnego amerykańskiego serialu „Orange Is the New Black”. Wiley wciela się w nim w więźniarkę Poussey Washington (też lesbijkę), zaś Morelli napisała scenariusz do kilku odcinków produkcji.

Interesujące, że gdy Lauren zaczęła pracę w „Orange Is the New Black”, nie zdawała sobie sprawy ze swojej homoseksualnej orientacji i była w związku małżeńskim z mężczyzną.

– Zrozumiałam, że jestem lesbijką w maju 2012 roku. To był jeden z pierwszych dni pracy w serialu. Nie chodziło o jedną rzecz, ale o wiele, niewielkich szczegółów, chociażby to, jak dziwnie czułam się w otoczeniu lesbijek – zdradziła Morelli w oświadczeniu, które zdecydowała się wydać kilka lat temu.

Scenarzystka „Orange Is the New Black” rozwiodła się jednak dopiero w 2014 i od razu oficjalnie związała się z ukochaną. Obie panie do ślubu poszły w kreacjach zaprojektowanych przez amerykańskiego designera Christiana Sirano. Lauren miała na sobie elegancki, koronkowy kombinezon, zaś Lauren wybrała długą suknię z odkrytymi ramionami. I trzeba przyznać, że obie wyglądały naprawdę pięknie!

RadioZET.pl/SI