Bridget Jones wraca do kin! Premiera we wrześniu [WIDEO]

Bridget Jones nie trzeba nikomu przedstawiać. O niezdarnej, pulchnej Brytyjce z pasmem porażek miłosnych powstały dwa filmy. Po wielu latach fani będą mogli obejrzeć trzecią część „Bridget Jones's Baby" 

"Dziennik Bridget Jones" doczekał się kontynuacji. Fani z całego świata czekali długie lata na kolejną część filmu o niezdarnej, ale bardzo uroczej Brytyjce. Premiera drugiej części odbyła się w 2004 roku. Najnowsza część - „Bridget Jones’s Baby” w polskich kinach pojawi się 16 września, natomiast światowa premiera zaplanowana jest na 13 maja. 

Film opowiada o losach Bridget Jones po latach. Brytyjka już dawno skończyła 40 lat i odkrywa, że spodziewa się dziecka. Problem tkwi w tym, że nie wie, kto jest ojcem

Kogo zobaczymy w najnowszej części? Oczywiście nie może zabraknąć Renèe Zellweger i Colina Firtha. Pojawi się również Patrick Depsey, który w filmie będzie zabiegał o serce Brytyjki. Na ekranie nie pojawi się natomiast Hugh Grant. 

Poza Renèe Zellweger i Colinem Firthem w filmie zagra również Ed Sheeran - popularny wokalista. Jaką rolę dostał? Sprawdźcie!

Dowodem na to, że filmy zyskały rzesze fanów na świecie jest fakt, że sławne "babcine majtki" z autografem Hugh Granta zostały sprzedane na aukcji dobroczynnej za 2 tysiące funtów.

Radio ZET/MB

Więcej: