5 rzeczy, których nie wiesz o Rafale Brzozowskim

Przebojowe Lato Radia Zet i Polsatu w Uniejowie ściągnęło kilkudziesięciotysięczną publiczność. Na scenie tuż przy obiektach termalnych wystąpiły największe polskie gwiazdy m.in. Blue Cafe, Kombii, Feel, Sidney Polak, Natalia Szroder, Varius Manx czy Big Day. Słuchacze Radia ZET oraz czytelnicy naszej strony internetowej wybrali także największy wakacyjny hit. Został nim utwór „Tak blisko" Rafała Brzozowskiego. 

Rafał Brzozowski od kilku sezonów jest jednym z najgorętszych wykonawców polskiej estrady. Utwory, takie jak „Zaczekaj", „Magiczne słowa" czy właśnie „Tak blisko", nie schodzą z list przebojów. Nie wszyscy wiedzą jednak, że przystojny gwiazdor zaczynał w zupełnie innej branży i że jego początki w show-biznesie wcale nie były usłane różami.

1. Rafał był nauczycielem WF-u

Rafał Brzozowski przez wiele lat trenował zapasy. Zdobył nawet brązowy medal na Akademickich Mistrzostwach Polski w zapasach. Skończył AWF i miał nawet praktyki w szkole. W jednym z wywiadów przyznał jednak, że nie widział się w tym zawodzie. Choć jego mama też jest nauczycielką WF-u, on od początku wiedział, że  najlepiej czuje się na scenie.

2. Rafał brał udział w „Szansie na sukces"

To, że Rafał był półfinalistą w pierwszej edycji programu „Voice of Poland", wiedzą wszyscy fani przystojnego muzyka. Ale Rafał próbował swoich sił w programach typu talent shows już znacznie wcześniej.  W 2002 roku wystąpił w programie Dwójki. Otrzymał nawet wyróżnienie za wykonanie piosenki Szwagierkolaski

3. Rafał ma dwóch braci

Rafał ma dwóch młodszych braci. Paweł jest tylko nieznacznie młodszy od wokalisty, a Adam jest młodszy aż o 17 lat. Choć Rafał w związku z ciągłymi koncertami właściwie żyje na walizkach, stara się znaleźć jak najwięcej czasu dla rodziny i przyjaciół.

4. Rafał nie lubi rozmawiać o swoim życiu prywatnym

Choć nie może narzekać na brak popularności, Rafał nie ma łatki amanta. Kolorowa prasa co prawda łączyła go z kilkoma kobietami (m.in. piękną modelką Anną Tarnowską), on jednak nigdy nie potwierdził tych rewelacji. W jednym z wywiadów przyznał, że idealna partnerka powinna być przede wszystkim wyrozumiała.

5. Rafał uwielbia wędkować

Piosenkarz kocha sporty wodne i uwielbia odpoczywać nad wodą – szczególnie upodobał sobie polskie Mazury. Od dzieciństwa jeździł z rodzicami na ryby.

Relację z koncertu znajdziesz TUTAJ.

Radio ZET/SI

Więcej: