„Jestem kimś, a nie czymś”. Zobaczcie przerażający żart, który uczy

Zwykle filmy publikowane przez komików bawią widzów. Tym razem znany francuski prankster Rémi Gaillard zrobił żart, który niesie trochę inny przekaz. To wideo polecamy szczególnie wszystkim miłośnikom czworonogów.

Schroniska dla zwierząt raczej nie kojarzą nam się dobrze. Skomlące psy i koty chwytają za serce najbardziej bezdusznego człowieka.

Ciekawe, jak zareagowalibyście na widok schroniska, w którym zatrudnił się Rémi Gaillard. Francuzka, którą zobaczycie na filmie, czegoś takiego jeszcze nie widziała…

Nie wszystkim widzom nowy film Rémi Gaillarda przypadł do gustu. Wielu internautów zarzuca komikowi, że przesadził i wyolbrzymił problem, bowiem nie wszyscy ludzie źle traktują zwierzęta, zwłaszcza udomowione.

Nawet jeśli film Francuza jest trochę przesadzony, dzięki tej akcji problem złego traktowania zwierząt przez ludzi znowu nabierze rozgłosu. A oto właśnie chodziło znanemu komikowi.

Po raz pierwszy usłyszeliśmy o nim w 2002 roku. To Remi przebrał się za piłkarza FC Lorient i wziął udział w celebracji Pucharu Francji. Żartowniś zebrał wówczas gratulacje od samego prezydenta Jacques’a Chiraca.

Francuz ma na youtube swój kanał i setki tysięcy fanów, którzy oglądają każdy publikowany prank.

Komicy pomagają zwierzętom

Również w Polsce pranki, czyli żarty które stają się powoli wizytówką youtuba, zdobywają coraz większą popularność. Najbardziej znanym polskim komikiem, który uwielbia wkręcać Polaków, jest Sylwester Wardęga - autor pierwszego polskiego pranku, który zyskał międzynarodowy rozgłos. Jego nagranie, na którym pies-pająk straszy ludzi, obejrzało ponad 150 milionów osób!

Polski youtuber znany jest także z pomocy bezdomnym psom. Na początku 2015 roku zaapelował na Facebooku o wsparcie w przebudowie samochodu dostawczego na „psiako-samochód”, którym zamierzał rozwozić karmę do schronisk. Internauci odpowiedzieli na apel Wardęgi, dzięki czemu karma trafiła do kilku polskich schronisk.

Podobał Wam się żart o schronisku?

Radio ZET/SJ

Więcej: