Sekrety Ojca zamiast Grzechu Fatmagul. O czym jest nowy serial i kiedy premiera?

"Sekrety Ojca" to nowy, hitowy serial turecki, który zastąpi lubianą przez polskich widzów telenowelę "Grzech Fatmagul". Kiedy i o której oglądać pierwszy odcinek "Sekretów Ojca", kto w obsadzie i o czym opowiada ten serial? Sprawdzamy wszystkie informacje.

Nowy turecki hit na antenie Jedynki. Zamiast "Grzechu Fatmagul", którego ostatni odcinek w TVP1 wyemitowany został 1.03. pojawią się "Sekrety Ojca" z Bülentem Inalem w roli głównej. Wystąpią także Ayça Bingöl, Ceyda Düvenci i Sercan Badur.

"Sekrety Ojca" - o czym opowiada nowy turecki serial?

Znany biznesmen Kemal Ipekci (w tej roli Bülent Inal) mieszka w Stambule wraz ze swoją żoną Suzan (Ceyda Düvenci), synem Mertem (Sercan Badur) i córką Cicek (Doga Zeynep Doguşlu). Pewnego dnia w dramatycznych okolicznościach okazuje się, że główny bohater prowadzi podwójne życie i ma drugą żonę Nilgun (Ayça Bingöl) - ukochaną z czasów młodości. Mieszka ona w Adanie wraz z bliźniakami Kadirem (Caner Şahin) i Hasret. Wszyscy przeżywają prawdziwy szok. Kemal nie tylko staje przed trudnym wyborem, ale i musi walczyć o szczęście swoich dzieci. A to wszystko zbiega się w czasie z innymi wydarzeniami, które zakłócą jego spokój.

Kiedy i o której oglądać "Sekrety Ojca"?

Nowy serial emitowany będzie od poniedziałku do piątku o godzinie 14.00. Każdy epizod trwał będzie około 45 minut. Pierwszy odcinek w TVP 1 wyemitowany zostanie już w czwartek, drugiego marca o godzinie 14.00. Streszczenia poszczególnych odcinków znajdziecie na RadioZET.pl.

Kiedy premiery, kiedy i o której powtórki? Teraz dokładny program TV znajdziecie w serwisie RadiaZET.pl.

RadioZET.pl/SA

Więcej: