Sekrety ojca: odcinek 20: Kadir przerywa ślub Nilgun i Kemala

20. odcinek "Sekretów ojca" w TVP1 w środę 29 marca o godzinie 14.00. Nadchodzi dzień ślubu Kemala i Nilgun. Kadir przypadkiem dowiaduje się o intercyzie i postanawia przerwać ślub. Nilgun jest zdruzgotana.

"Sekrety ojca": odcinek 20. Streszczenie nowego epizodu i przypomnienie poprzednich wydarzeń. W 19. odcinku Kemal doprowadził do spotkania jego rodzin. Liczył, że uda się mu pogodzić zwaśnione dzieci. Niestety, sprawy nie poszły tak, jak zakładał. Do tego Macide postanowiła wtrącić się w jego plany z Nilgun. Spotkała się z przyszłą żoną syna i wymusiła na niej podpisanie intercyzy. Źle mają się także sprawy u Fadila. Mężczyzna, który coraz bardziej pogrążał się po porwaniu Hasret, jest szantażowany przez porywaczy, z którymi był w zmowie. Wreszcie zostaje porwany, jednak wcześniej wyprzedaje wszystkie meble z domu Nilgun. Czy siostra się o tym dowie? Kto stoi za jego porwaniem?

W nowym odcinku "Sekretów ojca" wreszcie zobaczymy ceremonię ślubną Nilgun i Kemala. Jednak wydarzenie zakończy się skandalem...

"Sekrety ojca": odcinek 20. STRESZCZENIE

W 20. odcinku serialu Suzan i jej dzieci wprowadzają się do domu na wybrzeżu. Macide została sama. Czuje się bardzo samotna. Jedząc kolację dostrzega, że w koło nie ma nikogo, kto może zjeść z nią posiłek. Postanawia przeprowadzić się do byłej żony syna. Wszyscy są zaskoczeni, kiedy niespodziewanie pojawia się z walizkami.

Suzan bardzo cierpi rozstanie z Kemalem. Płacze i wącha jego perfumy, by sobie przypomnieć czas, kiedy byli małżeństwem. Przed dziećmi stara się jednak ukrywać swój smutek. Z kolei Kemal coraz więcej czasu spędza z Nilgun, Kadirem i Hasret. Po raz pierwszy jedzą wspólnie kolację.

Tymczasem Fadil budzi się nie wiadomo gdzie. Jest zakneblowany i związany. Nie wie, co go czeka... Okazuje się, że porywaczem Fadila jest Ibo, który chciał mu uświadomić, co czuła Hasret, gdy ten kazał ją porwać. Kiedy zostaje uwolniony, mimo zakazu Kadira, przyjeżdża do Stambułu na ślub Nilgun. Przypadkowo w jego ręce wpada intercyza.

Nadchodzi dzień ślubu. Wszystko jest już przygotowane do uroczystości. Fadil zastanawia się, co zrobić z intercyzą. drepcze w miejscu i mówi do siebie, głośno myśląc, Niespodziewanie pojawia się Kadir. Pyta, co Fadil trzyma w dłoni...

Nilgun i Kemal siedzą przy stole, za chwilę podpiszą dokumenty, ale czekają na Kadira, który gdzieś przepadł. Niestety, syn dowiaduje się o umowie przedmałżeńskiej. Wpada w szał i przerywa ceremonię...

"Sekrety ojca": odcinek 20. ZDJĘCIA

Kiedy i o której oglądać "Sekrety ojca" w TV?

Serial "Sekrety ojca" od poniedziałku do piątku o godzinie 14.00. Każdy epizod trwa około 45 minut. Pierwszy odcinek w TVP 1 wyemitowany został w czwartek, drugiego marca o godzinie 14.00. Streszczenia poszczególnych odcinków znajdziecie na RadioZET.pl.

Kiedy premiery, kiedy i o której powtórki? Teraz dokładny program TV znajdziecie w serwisie RadiaZET.pl.

RadioZET.pl/SA

Więcej: