Sekrety ojca: odcinek 17. STRESZCZENIE. Mert chce podpalić dom i zabić siebie i Kadira

17. odcinek tureckiego serialu "Sekrety ojca" w piątek 24 marca o godzinie 14.00. Mert w desperacji chce zabić siebie i Kadira.

"Sekrety ojca": odcinek 17. Streszczenie wydarzeń nowego epizodu serialu. Już 24.03. przekonamy się, jak dalej rozwinie się sprawa małżeństwa Nilgun i Kemala. Mert poprzysiągł, że nie dopuści do zawarcia tego związku.

"Sekrety ojca": odcinek 17. STRESZCZENIE

Fadl jest przerażony tym, że prawda o jego czynach wyjdzie na jaw. Udaje się do więzienia, gdzie przebywa mężczyzna, który porwał Hasret na zlecenie wuja, ten jednak stawia mu pewne ultimatum... Już wcześniej Fadl wiedział, że jeśli coś pójdzie nie tak, to porywacz wyjawi wszystko policji.

Kemal odwiedza Suzan. Jest zły, że kobieta odwiedziła Nilgun. Dochodzi między nimi do kolejnej kłótni. Była żona nie kryje zadowolenia z takiego obrotu sprawy. Śmieje się byłemu mężowi w oczy.

Nilgun spotyka się z Ahmetem. Ten przekonuje ją, by mimo problemów wyszła za Kemala. On sam jest w kropce, nie wie, co postanowi Nilgun. Zastanawia się czy do niej zadzwonić, jednak rezygnuje.

Zdesperowany i wściekły Mert zamierza podpalić dom i zginąć w nim razem z Kadirem. Przywozi do domu kanistry z benzyną i wylewa zawartość na podłogę i meble. Gosposia jest przerażona. Dzwoni do firmy Kemala, ten, kiedy się dowiaduje co się dzieje, natychmiast rusza do domu. W międzyczasie przyjeżdża Kadir, Cicek udaje się do Hasret, a Nilgun do Suzan.

Do domu przyjeżdża Kemal i zastaje Merta i Kadira w pokoju zalanym benzyną. Mert trzyma zapalniczkę i grozi, że podpali wszystko. W końcu udaje mu się zażegnać kryzys. W trakcie szarpaniny Mert uderza Kadira w twarz.

"Sekrety ojca": odcinek 17. ZDJĘCIA

Kiedy i o której oglądać "Sekrety ojca"?

Serial "Sekrety ojca" od poniedziałku do piątku o godzinie 14.00. Każdy epizod trwa około 45 minut. Pierwszy odcinek w TVP 1 wyemitowany został w czwartek, drugiego marca o godzinie 14.00. Streszczenia poszczególnych odcinków znajdziecie na RadioZET.pl.

Kiedy premiery, kiedy i o której powtórki? Teraz dokładny program TV znajdziecie w serwisie RadiaZET.pl.

RadioZET.pl/SA

Jakie czynniki mają wpływ na zdrowie i piękny wygląd?

Więcej: