Sekrety ojca: odcinek 19. STRESZCZENIE. Macide zmusza Nilgun do intercyzy

19. odcinek "Sekretów ojca" w TVP1 we wtorek 28 marca o godzinie 14.00. w nowym epizodzie Macide postanawia wtrącić się w małżeńskie plany syna. Udaje się do Nilgun i chce wymusić na niej podpisanie intercyzy. Co na to Kemal?

"Sekrety ojca": odcinek 19. Streszczenie wydarzeń nadchodzącego epizodu. Co się wydarzy? Kemal postanowił ożenić się z Nilgun, a ona przyjęła jego oświadczyny. Okazuje się jednak, że niezbyt podoba się to matce Kemala. Macide podejrzewa, że Nilgun zależy na majątku jej syna, dlatego postanawia wziąć sprawy w swoje ręce.

"Sekrety ojca": odcinek 19. STRESZCZENIE

Po serii dramatycznych wydarzeń w życiu Kemala i jego rodziny - najpierw wypadku Merta, potem porwaniu Hasret, a wreszcie bójce Madira i Merta i próbach tego drugiego, by dokonać wspólnego zabójstwa, Kemal postanowił podjąć próbę pogodzenia rodzin. Przygotował spotkanie Suzan, Nilgun, Macide oraz dzieci. Czy dojdzie do pojednania? 

Kemal zaczyna rozmowę ze wszystkimi członkami rodziny. Zapewnia Merta i Cicek, że nawet kiedy Nilgün i jej dzieci zamieszkają w starym domu, gdzie Kemal mieszkał z nimi i ich matką, to jednak zawsze będą mogli tam przyjechać. Niestety, oni nie są zadowoleni z takiego rozwiązania.

Ece, która dopiero co wyciągnęła Kadira i Hasret z konfliktu ze znajomymi Merta, próbuje porozmawiać z Kadirem i przekonać go, by wyciągnął do Merta rękę. Jednak ten, kiedy dowiaduje się o tym, wpada w złość i zrywa z dziewczyną.

Tymczasem, Macide w tajemnicy przed Kemalem, zaczyna wtrącać się w sprawy między nim a Nilgün. Udaje się do przyszłej żony syna i zmusza ją do podpisania intercyzy.

Sytuacja Fadla jest coraz gorsza. Niespodziewanie mężczyzna zostaje porwany.

"Sekrety ojca": odcinek 19. ZDJĘCIA

Kiedy i o której oglądać "Sekrety ojca" w TV?

Serial "Sekrety ojca" od poniedziałku do piątku o godzinie 14.00. Każdy epizod trwa około 45 minut. Pierwszy odcinek w TVP 1 wyemitowany został w czwartek, drugiego marca o godzinie 14.00. Streszczenia poszczególnych odcinków znajdziecie na RadioZET.pl.

Kiedy premiery, kiedy i o której powtórki? Teraz dokładny program TV znajdziecie w serwisie RadiaZET.pl.

RadioZET.pl/SA

Więcej: