Starsza pani tańczy „Twist and Shout” i kradnie show ulicznemu artyście

W centrum Brighton uliczny artysta dał popis swoich tanecznych umiejętności. Ale to staruszka w różowym płaszczu okazała się prawdziwą fanką Beatlesów. Podbiła serca Anglików, internautów i nasze!

Lecący na ulicy przebój The Beatles „Twist and Shout” zainspirował ulicznego artystę do wykonania oryginalnej choreografii. Rockowy klimat podchwycili także przechodnie, a wśród nich ta pani – urocza staruszka w różowym płaszczu, która dała się ponieść muzyce.

Wideo obejrzało już pół miliona osób. Ciekawe, jak zareagowałaby bohaterka nagrania na komentarze internautów, którzy chylą czoła przed „Piękną roztańczoną starszą panią”.

Starość też radość!

Jak widzicie, taniec jest dla każdego i w każdym wieku. Udowodniła to także babcia Jarryda Stonemana. Chłopak rozczulił internautów filmem, na którym tańczy z ukochaną babcią do utworu „7 Years” Lukasa Grahama.

Z kolei 101-latka z Kanady podbiła serca internautów dzięki filmowi, na którym cieszy się na widok śniegu jak dziecko. Albina dotykała śnieg i robiła z niego kule zupełnie jakby nigdy wcześniej go nie widziała.

Uśmiechy na twarzy widzów wywołała także reakcja starszej pani, która zobaczyła się w telewizji. W tym przypadku ponownie udowodniła, że warto cieszyć się z każdej chwili.

Urzekła Was staruszka w różowym płaszczu?

Radio ZET/SJ

Więcej: