Wszyscy na Ciebie trąbią? Sprawdź, czy Cię nie wkręcają, jak tego pana [WIDEO]

Jak zdenerwować swojego tatę? Ten chłopak doskonale to wie. Postanowił wykręcić swojemu ojcu kawał.

Chłopak z tyłu samochodu zamieścił tablicę, na której napisane było „zatrąb, jeśli jesteś napalony”. 

Ojciec z synem wyjechali samochodem z garażu. Można było się spodziewać tego, że inni uczestnicy drogi zwrócą uwagę na prowokujący napis. Przez całą drogę mężczyzna irytował się kierowcami, którzy według niego używali sygnałów dźwiękowych bez wyraźnych powodów. 

"

- Przecież jest czerwone, nie mogę jechać - krzyczał na filmie podirytowany mężczyzna. "

Wszystko zostało nakręcone ukrytą kamerą. 

Po przejechaniu wielu kilometrów, ojciec zjechał na pobocze i zauważył przyczynę dziwnego zachowania innych kierowców.  

Mistrzowie wkrętów

Można powiedzieć, że żart chłopaka dorównuje wkrętom słynnego YouTubera Rémiego Gaillarda. W jednej z produkcji, komik zamienił się w niewidomego. Wsiadł za kierownicę samochodu, a przez okno wystawił laskę. Pojawiła się również scena, w której Francuz próbował pokonać schody poruszające się w przeciwnym kierunku. Zobacz, jak reagowali ludzie na wkręt Francuza

W Polsce również mamy komików, którzy publikują swoje wkręty w internecie. Sylwester Wardęga, który swoją popularność zdobył między innymi dzięki psu-pająkowi zdobył popularność na całym świecie. Sylwester Wardęga ma jednak na pieńku z polskim prawem. Organy ścigania bacznie go obserwują i czekają na najmniejsze przewinienia. 14 grudnia 2015 roku do sieci trafiło nagranie z aresztowania popularnego youtubera. 

Radio ZET/MB

Więcej: