Szymon Majewski dostał pracę w TVP. Ma bardzo odpowiedzialne stanowisko

Takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał. Szymon Majewski wraca do telewizji. Jakie odpowiedzialne zadanie powierzył mu prezes Jacek Kurski?

Szymon Majewski już od paru dni dementował plotki o tym, że będzie pracował dla Telewizji Publicznej. Ostatecznie jednak, jak widać, skusił się na oferowaną mu posadę. Jeszcze we wtorek, 13 stycznia, ogłosił, że na jego oficjalnym Facebooku pojawi się oświadczenie dotyczące współpracy z TVP.

O tym, że zbliża się chwili prawdy przypomniał również 14 stycznia...

Jacek Kurski musiał być bardzo przekonujący, bo komik dłużej już z decyzją i ogłoszeniem jej na swoim kanale na YouTube i na Facebooku nie czekał. Okazuje się, że Majewski dostał naprawdę odpowiedzialne zadanie, od którego zależy przyszłość telewizji publicznej!

- Od dziś 14 stycznia mam nowe zajęcie w TVP. Czekałem na to od 3 lat - napisał na swoim YouTubie Majewski. Podkreślił również, że bardzo chciał wrócić do telewizji, bo jest w nim jeszcze mnóstwo „potencjału”. Na jego program czekają przecież też rzesze fanów. Co więcej, Majewski zdradził, że będzie piastował kierownicze stanowisko.

Zobaczcie, co o swojej nowej pracy, mówi sam Szymon Majewski.

Mamy nadzieję, że Szymon Majewski bardzo poważnie i z uśmiechem podejdzie do swojej pracy. Bez niego bowiem dojazd i wejście do TVP będą po prostu niemożliwe.

Radio ZET/MR

Więcej: