Bilet do teatru tańszy niż czekolada! Sprawdź u siebie

Od 11 maja w całej Polsce sprzedawane będą bilety na sztuki rozgrywane w Dniu Teatru Publicznego, czyli  23 maja. Tego dnia  wypada  250-lecie Teatru Publicznego, dlatego z tej okazji bilety na spektakle kosztują jedynie... 2,50 zł!

Akcja "Bilet za 250 groszy"

Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego zorganizował akcję "Bilet za 250 groszy", do której przyłączyły się teatry publiczne z całej Polski. Działanie ma na celu promocję teatrów i skierowane jest nie tylko do wielbicieli sztuki, lecz także dla osób, które dotychczas nie miały kontaktu z teatrem. Organizatorzy planują wystawić najpopularniejsze sztuki dla dzieci i dorosłych. Zapowiadane są też liczne premiery.

Gdzie można kupić "Bilet za 250 groszy?" ?

Udział w wydarzeniu zadeklarowało już ponad 100 teatrów publicznych. Teatry, które biorą udział w akcji, umieszczają informację na oficjalnych stronach internetowych oraz w kasach biletowych. W wydarzeniu uczestniczą teatry między innymi w Warszawie, Krakowie, Lublinie czy Rzeszowie.

Warto szybko kupić bilet, ponieważ takie wydarzenie może spowodować duże zainteresowanie. Biletów nie można zarezerwować przez Internet, trzeba je kupić na miejscu w kasach określonych teatrów publicznych.

źródło: 250teatr.pl

Więcej: