Co czuje sierota, która znalazła swój dom? Zobacz poruszające zdjęcia [GALERIA]

Organizacja non-profit „Together we rise”, która ma pod swoimi skrzydłami dzieci i młodzież w rodzinach zastępczych w Stanach Zjednoczonych, publikuje na swoim profilu na Instagramie niezwykłe zdjęcia. 

Na każdej fotografii widnieje sierota, która znalazło swoją rodzinę. W ręku trzyma tabliczkę z wypisaną liczbą dni, które spędziła w rodzinach zastępczych przed adopcją. Zdjęcia są bardzo poruszające. Na każdym widać ogromną radość tych dzieciaków. Mają się w końcu z czego cieszyć. Znalazły właśnie stały dom i rodziców. Skończyła się ich tułaczka po rodzinach zastępczych. 

Dzieci szukają domów

Osierocone dzieci bardzo pragną znaleźć swój własny dom. Lecz nieraz chęci kandydatów na rodziców nie wystarczą. Państwo Davis chcieliby bardzo adoptować 9-letniego Tristana, ale nie stać ich było na pokrycie kosztów adopcji. W pomoc w zbieraniu pieniędzy włączył się chłopiec. Postanowił, że rozstawi stragan i będzie sprzedawał lemoniadę. Dziecko stało się lokalną gwiazdą, a jego sprawą zainteresowały się lokalne media. 

Na świecie jest wiele sierot, które czekają na swoją rodzinę. Wzorem do naśladowania dla dobrze usytuowanych osób, które stać na adopcję, jest – była milionerka z Chin. Kobieta pomaga dzieciom z sierocińców. Zdecydowała się też na adopcję 75 sierot. Takie historie przywracają wiarę w ludzi. 

Radio ZET/MB

Więcej: