Twoja Twarz Brzmi Znajomo: 7. edycja już niedługo. Kto wystąpi?

Już wiadomo, że kolejna, siódma edycja programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” pojawi się na antenie wiosną 2017 roku. Kto wystąpi w show? Znana jest już część listy uczestników.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: 7. już niedługo

Produkcja „Twoja Twarz Brzmi Znajomo" powoli wypuszczała informacje o uczestnikach 7. edycji show, którą zobaczymy już niedługo w Polsacie. Kto tym razem weźmie udział w muzycznym programie?

Skład jury nie ulegnie zmienianie. Występy uczestników oceniać będą: Małgorzata Walewska, Bartek Kasprzykowski, Katarzyna Skrzynecka i Paweł Królikowski.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: lista uczestników

Pierwszy odcinek 7. edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo" już w sobotę (4 marca) o godz. 22. 

Według nieoficjalnych informacji na liście uczestników siódmej edycji są: aktorka Joanna Jabłczyńska, znany z serialu „Na dobre i na złe aktor” Krzysztof Kwiatkowski, wokalistka jazzowa Monika Borzym, aktor i showman Sławomir Zapała oraz lider i wokalista zespołu Masters, czyli Paweł Jasionowski – autor przeboju „Żono moja". Kto do nich dołączy? Przekonamy się niebawem. 

Uczestnicy programu „Twoja twarz brzmi znajomo” już po raz siódmy będą wcielać się w popularnych wykonawców z całego świata. Ich wykonania będą poddawane ocenie jurorów oraz pozostałych uczestników, a zwycięzca każdego z odcinków będzie mógł przeznaczyć 10 tysięcy na wybrany przez siebie cel charytatywny.

RadioZET.pl/SI