Ucho Prezesa: 4. odcinek już online [WIDEO]

23 stycznia na YouTube pojawił już 4. już odcinek serialu „Ucho Prezesa” – satyry politycznej przedstawiającej losy prezesa, w którego wciela się Robert Górski, kabareciarz znany z warszawskiego Kabaretu Moralnego Niepokoju. Obejrzyj czwarty odcinek na stronie radiozet.pl. Wideo jest już dostępne!

Ucho Prezesa: 4. odcinek już na YouTube

Fabuła „Ucha Prezesa”  koncentruje się wokół spotkań tytułowego prezesa w jego gabinecie, gdzie pojawiają się najważniejsze osobistości polskiej sceny politycznej, a więc premier, ministrowie, prezydent czy prezes telewizji publicznej. Na Facebooku serialu można przeczytać – oczywiście jest to kolejny żart Kabaretu Moralnego Niepokoju – że zbieżność „imion, nazwisk, zwierząt, miejsc i sytuacji” w serialu jest „zupełnie przypadkowa”.

W poprzednich odcinkach serialu Górskiego można było rozpoznać m.in. Jarosława Kaczyńskiego, Jolantę Szczypińską, Mariusza Błaszczaka, Jacka Kurskiego oraz Antoniego Macierewicza. W 4. odcinku w gabinecie tytułowego prezesa pojawia się Mateusz Morawiecki.

Ucho Prezesa: 4. odcinek [WIDEO] – „Na czym stoimy"

Czwarty odcinek miniserialu przygotowanego przez Kabaret Moralnego Niepokoju jest już dostępny na YouTube. Możesz obejrzeć go też na stornie radiozet.pl.

Ucho Prezesa: 4. odcinek [ZWIASTUN]

Zobacz też zwiastun najnowszego odcinka. 

W czwartym odcinku pojawili się:

Robert Górski, Mikołaj Cieślak, Iza Dąbrowska, Paweł Koślik, Sebastian Stankiewicz i Sebastian Konrad.

Zobacz 3. odcinek serialu „Ucho Prezesa" TUTAJ

RadioZET.pl/SI