Ucho prezesa 3. Tym razem na tapecie Macierewicz i kakao Misiewicza

Kabaret Moralnego Niepokoju opublikował już trzeci odcinek miniserialu „Ucho prezesa”. Tym razem w gabinecie szeregowego prezesa zameldował się minister wojny wraz ze swoim młodocianym asystentem, popijającym kakao.

Głównym bohaterem nowego odcinka jest Antoni Macierewicz, któremu prezes wybacza nawet spóźnienie. Mimo podejrzliwości Mariusza Błaszczaka, prezes PiS uważnie wysłuchuje ministra wojny i poznaje Bartłomieja Misiewicza.

W trzecim odcinku "Ucha prezesa" znów pojawia się też pani Basia, sekretarka, pilnie strzegąca wejścia do gabinetu prezesa. To ona wypytuje siedzącego przed biurem Kaczyńskiego asystenta Antoniego Macierewicza o to, czy się gdzieś uczy. Naburmuszony "Misiu" odpowiada zdawkowo, grając w wojenną grę na komórce. Z trudnej sytuacji ratuje go sam minister obrony narodowej, który prosi swojego podopiecznego do środka...

Ucho Prezesa 3 już online:

Co ciekawe, prawdziwy prezes PiS także ogląda „Ucho prezesa”, a po pierwszych dwóch odcinkach miał zaledwie jedną uwagę. I nie dotyczyła ona jego samego, tylko kota. Jarosław Kaczyński, oglądając serial z Adamem Bielanem, byłym spin doktorem PiS, a dziś wicemarszałkiem Senatu, zauważył jedynie, że koty nie powinny pić mleka (w jednym z odcinków prezes dostaje w prezencie właśnie bańkę mleka dla pupila).

Ucho Prezesa - zobacz pierwsze dwa odcinki

W trzecim odcinku wątek kota już się nie pojawia. Przypadek?

RadioZET.pl/ŁS

Więcej: