Te babcie zawstydzą niejednego 20-latka. Zatańczyły Whip Nae Nae [WIDEO]

„Watch me” to utwór, który pozostaje w głowie na długo. Modne stało się nagrywanie tańca do tej piosenki. Ostatnio popularnością zasłynęły dwie staruszki, które poruszały się w rytm hitu Silento. 

Jak wygląda życie w domu spokojnej starości? Mogłoby się wydawać, że jest cicho i spokojnie. W wolnym czasie gra się w szachy lub sączy herbatę. Nic bardziej mylnego. Ostatnio serca internautów podbiły staruszki mieszkające w domu spokojnej starości w Peachtree City w Stanach Zjednoczonych. Babcie zatańczyły do piosenki „Watch me” Silento. 

Film z ich tańcem został opublikowany na Facebooku. W ciągu trzech dni wideo udostępniono ponad 400 tys. razy

Jesteśmy przekonani, że panie były dobrymi tancerkami w młodości. 

Hit w sieci

Piosenka „Watch me” Silento sprawia, ze każdy rwie się do tańca. Internet zasypywany jest filmami, na których ludzie tańczą do tego utworu. 

Wielbicielem tej piosenki stał się również oficer John Larson, który patrolował ulice San Diego. Pewnego dnia na miejscowym boisku odbywał się mecz futbolu amerykańskiego pomiędzy San Diego Charges a Cleveland Browns. Na ulicach panowała więc ogólna euforia, która udzieliła się również funkcjonariuszowi. Oficer Larson postanowił zatańczyć wspólnie z młodymi kibicami.

Innym filmem, który podbił internet, jest taniec Nikki i Jaylyn Taylor. Ich występ obejrzały do tej pory miliony internautów. Cały pokaz rozpoczął się od słodkiej wiadomości. Dziewczynka poprosiła widzów, żeby nie śmiali się z jej mamy. - Bo jestem w ciąży... zaawansowanej ciąży - wyjaśniła mama Jaylyn, Nikki. Kobieta w momencie nagrywania filmu była w 8. miesiącu ciąży

Radio ZET/MB

Więcej: