Wyspa przetrwania: jest odpowiedź Polsatu na „Azja Express"

„Wyspa przetrwania" – szykuje się ciekawy program dla osób, które lubią wyzwania i rywalizację w ekstremalnych warunkach.

„Wyspa przetrwania" to najnowsza propozycja stacji Polsat, w której uczestnicy będą musieli przeżyć na jednej z wysp Australii i Oceanii. Program już został okrzyknięty przez media odpowiedzią na „Azję Express".

W show Polsatu brać będą udział jednak nie celebryci, a zwykli śmiertelnicy (aktualnie trwają castingi – można jeszcze się zgłaszać). „Wyspa przetrwania" ma być polską wersją znanego na Zachodzie programu – „Ryzykanci" („Survivor").

Uczestnicy programu będą rywalizować ze sobą w ekstremalnych konkurencjach i równie nieludzkich warunkach. Wygra osoba, która przeżyje na wyspie jak najdłużej i nie podda się. W amerykańskiej wersji można było wygrać milion dolarów. 

Jak informują Wirtualne Media, program był do tej pory realizowany przez nadawców z 50 krajów. W USA nakręcono 34 edycje, we Francji – ponad 20, w Danii – 19, w Hiszpanii – 16, a w Norwegii – 15. Kilka edycji amerykańskiej wersji (z tytułem „Ryzykanci”) było emitowanych w Polsce – w TVP2, TV4, TV6 i AXN. 

Będziecie oglądać?

RadioZET.pl/SI