Nasza słuchaczka chciała zatrzymać faceta w Polsce. Aga i Tomek pomogli [POSŁUCHAJ]

Nasza słuchaczka zadzwoniła na antenę Radia ZET, by poprosić prowadzących "Dzień Dobry Bardzo" o urodzinową niespodziankę dla przyjaciela i pomoc w przekonaniu go, by nie wyjeżdżał z Polski. Aga i Tomek postanowili jej pomóc. Czy to się udało? Posłuchajcie!

Wyjątkowa akcja wydarzyła się na antenie Radia ZET w czwartek 30 marca w programie Tomka Florkiewicza i Agi Kołodziejskiej "Dzień Dobry Bardzo". Na antenę z nietypową prośbą zadzwoniła jedna ze słuchaczek.

"Cześć, nazywam się Sylwia, dzwonię z Ustronia. Mój przyjaciel ma dziś 23. urodziny i chciałabym mu zrobić jakąś fajną niespodziankę, ponieważ we wrześniu planuje wyjechać do Holandii, do pracy, i nie wiem, czy następne urodziny też spędzimy razem. Maciek jest moim najlepszym przyjacielem, będę strasznie za nim tęsknić - w ogóle wszyscy będziemy za nim tęsknić. Jest niesamowitym człowiekiem i boimy się, że wyjedzie i już nie wróci. Maciek pracuje w świetlicy socjoterapeutycznej. Jest jedynym mężczyzną wśród samych kobiet, jest wzorcem prawdziwego mężczyzny dla wszystkich dzieci. Dzieci go strasznie kochają i uwielbiają" - wyjaśniła Sylwia.

Tomek i Aga postanowili przekonać Maćka do porzucenia zamiaru wyjazdu. Zadzwonili do niego z życzeniami i kompletnie zaskoczyli go śpiewając mu "Sto lat". Ale to nie było wszystko. Aga zdradziła, że wie, jakie są plany Maćka i że ich zadaniem jest przekonanie go do rezygnacji z zamiaru wyjazdu. Zdezorientowany i nieco senny jeszcze chłopak wysłuchał specjalnie przygotowanych dla niego życzeń od koleżanek z pracy nie kryjąc zaskoczenia.

"Maćku, dziś są Twoje urodziny. Spełniaj swoje marzenia, realizuj plany, uśmiechaj się, żyj, ale nigdy nas nie opuszczaj..." - prosiła jedna z koleżanek.

Po kolejnych życzeniach i wyrazach uznania Maciek był w całkowitym szoki i... oczywiście obiecał, że nie wyjedzie. Jakie jeszcze życzenia usłyszał Maciek i jaka była jego reakcja? Posłuchajcie!

RadioZET.pl/AS

Więcej: