To się nazywa zabawa z dzieckiem! Tak wyglądają najlepsze zajęcia dla matek

I kto powiedział, że młoda matka musi siedzieć w domu? Te panie udowodnią Wam, że wcale tak nie musi być, a z dzieckiem można się nieźle bawić.

Jeśli wyobrażaliście sobie, że zajęcia taneczne dla matek z dziećmi to udręka zarówno dla prowadzącego, jak i dla młodych kobiet, to byliście w ogromnym błędzie. KangaGroove to szkoła tańca dla mama, ojców i ich pociech, która działa w San Diego.

Zajęcia i układy przygotowywane są tak, żeby sprawiały przyjemność wszystkim uczestnikom - zarówno tym młodszych, jak i tym starszym. Ich autorami są Amber i Meeshi Anjali z USA. Para podzieliła się ostatnio efektami swojej pracy na oficjalnym profilu szkoły na Facebooku. Na filmie widzimy jak grupa mam „wymiata” na parkiecie z dzieciakami do kawałka Sugar Ray. Zobaczcie to sami!

- Co za NIESAMOWITA klasa była dzisiaj! Dziękujemy wszystkim za dodatkowy wysiłek i pokazanie nam swoich serc podczas tańca. [...] Kochamy Was wszystkich! - czytamy pod filmem.

Nagranie trafiło na Facebooka parę dni temu, ale zyskało już tytuł internetowego hitu. Do tej pory obejrzało je prawie 5 milionów osób. Liczba udostępnień również jest imponująca, gdyż sięga obecnie 75 tysięcy. Nie będziemy nawet wspominać o tych wszystkich osobach, które pozytywnie skomentowały film.

Popularność nagrania zszokowała oczywiście właścicieli szkoły. Amerykanie podziękowali za całą miłość, którą przekazali im ludzie oglądając i udostępniając ich film.

Przyjedźcie do nas!

Nagranie wzbudziło ogromne zainteresowanie. Rozpisywały się o nim portale na całym świecie. Właściciele szkoły dostali też mnóstwo wiadomości, w których nowi fani ich inicjatywy proszą o zorganizowanie zajęć w ich mieście (podobno odpisywanie na e-maile zajęło im aż 12 godzin!). 

Wiadomości pisali internauci z całego świata, między innymi z Irlandii, Anglii, Hiszpanii, Malezji czy Kanady. Amerykanie postanowili podjąć ich wyzwanie i zrobić wszystko, żeby rozszerzyć obszar swojej pracy. Do tego potrzebują jednak małej pomocy finansowej. Na portalu Go Fund Me pojawiła się więc zakładka za pomocą której można przekazać dowolną sumę i wesprzeć ich pracę. Para podkreśla również, że teraz przydałby im się ktoś, kto pomoże w biurze, bo nagła sława ją po prostu zaskoczyła i nie byli na nią przygotowani.

Celem Amber i Meeshi jest budowanie społeczności, dla których taniec będzie nieodłącznym elementem życia. Para sama zresztą spodziewa się dziecka, a taniec z rodziną sprawia przecież największą przyjemność.

Radio ZET/MR

Więcej: