Niezwykły taniec weselny. Kto tak potrafi?

Lewitujący pan młody i kokietująca panna młoda? Na tym weselu działy się zaskakujące rzeczy. Ta para wykonała swój pierwszy taniec w zadziwiający sposób. Zobacz ich magiczne sztuczki!

W sieci ich taniec nazywany jest najbardziej magicznym występem w historii wesel, z których nagrania wrzucane są do internetu. Zdecydowanie zaskoczyli swoich gości.

Zaskakujący pierwszy taniec

Justin Willman i Jilian Sipkins niedawno wzięli ślub w Los Angeles. Podczas wesela zaprezentowali pierwszy taniec, który na długo pozostanie w pamięci gości. W trakcie pokazu pan młody wykonał skomplikowaną figurę, dzięki której wyglądał jakby lewitował. Rodzina była w szoku!

Para perfekcyjnie zaplanowała taniec - nie wykonywali przypadkowych kroków, a scena unoszenia się nad podłogą pana młodego zachwyciła wszystkich zgromadzonych. 

Zapytany o sztuczkę Justin wyznał, że taniec zrealizował z pomocą magii i dzięki zrobieniu kilku tysięcy przysiadów. Co ciekawe, pan młody pracuje jako magik, a swoje sztuczki publikuje w internecie. Razem ze swoją żoną wstawiają także śmieszne scenki sytuacyjne - dużą popularność przyniosło im nagranie, w którym pod wpływem alkoholu opowiadają o poznaniu się i początku związku. 

źródło:Dailymail

Więcej: