Czas na tanie wakacje na Ibizie!

Ibiza to jeden z wymarzonych kierunków wakacyjnych. Nic dziwnego, że podróżnicy tak upodobali sobie to miejsce – piękne plaże, wspaniałe kluby i zaciszne zakątki wprost gwarantują niezapomniany urlop!

Plaże Ibizy

Ibiza to idealna destynacja wakacyjna przede wszystkim ze względu na swoje piękne plaże. Wybrzeża są bardzo malownicze, pokryte drobnym złotym piaskiem. Dzięki temu to świetne miejsce dla tych, którzy kochają opalanie się i leniwy wypoczynek na leżaku. Ale nie tylko! Pływanie i inne sporty wodne, siatkówka plażowa i wiele innych – również ci, którzy preferują aktywny wypoczynek, znajdą tutaj coś dla siebie.

Wymienianie najpiękniejszych plaż Ibizy jest nieco pozbawione sensu – jest ich tak wiele, że ich znalezienie nie będzie stanowiło problemu. Warto natomiast wspomnieć o innym aspekcie wakacji na wyspie. Jest ona tak popularna wśród turystów, że w trakcie sezonu jest tu naprawdę głośno i tłoczno – a odnalezienie spokojnej plaży jest zwyczajnie niemożliwe. Ci, którzy lubią taką atmosferę, będą zachwyceni, pozostali natomiast mogą rozważyć zaplanowanie wakacji na Ibizie na wrzesień, kiedy robi się tu znacznie mniej turystycznie.

Kluby na hiszpańskiej wyspie

Nie można zapomnieć o tym, że Ibiza to imprezowe serce nie tylko Europy, ale i całego świata. Co roku w trakcie wakacji ściągają tu tłumy tych, którzy szukają fantastycznej zabawy w najlepszych klubach. Kilka lokali znajdujących się na wyspie zyskało już miano legendarnych, a dzięki temu można się w nich cieszyć występami najlepszych DJ-ów z międzynarodowej sceny. Dlatego też, jeżeli podczas wakacji chcecie bawić się do białego rana, nie znajdziecie lepszego miejsca niż Ibiza!

Zwiedzanie Ibizy

Jednak Ibiza to nie tylko plaże i kluby, a wbrew pozorom nawet tu da się znaleźć spokojne i piękne miejsce, które zachwyci nawet najbardziej wymagających podróżników. Przede wszystkim, warto docenić tutejszą przyrodę. Podczas wakacji na Ibizie możecie wypuścić się na południe wyspy, gdzie znajdziecie niesamowity rezerwat przyrody z salinami służącymi do pozyskiwania soli.

Natomiast tym, którzy chcieliby znaleźć miejsce pozwalające odpocząć od imprezowego klimatu wyspy, a jednocześnie dowiedzieć się czegoś ciekawego na temat jej kultury i historii, można polecić poszukanie niedużych miejscowości, do których nie ściągnęła jeszcze masowa turystyka. Chociaż trudno w to uwierzyć, naprawdę istnieją! Przykładem może być już choćby San Lorenzo albo San Juan. Znacznie spokojniejsze, pozwolą Wam odetchnąć oraz zachwycą Was piękną południową architekturą.

Czy na Ibizę da się podróżować tanio?

Jeszcze do niedawna największym problemem dla tych, którzy chcieli odwiedzić Ibizę, były ceny połączeń lotniczych. Faktycznie – nie należały do najkorzystniejszych, nawet jeżeli rezerwowało się je ze sporym wyprzedzeniem. Na szczęście teraz zmieniło się to – na Ibizę możecie lecieć nie tylko tanio, ale też sprytnie.

Wszystko dzięki połączeniom Smart Connection. To specjalne loty przesiadkowe, które pozwolą Wam zaoszczędzić nawet 90% standardowej ceny. A przy okazji przesiadki odbywają się w taki sposób, by umożliwić podróżnikom zwiedzenie jakiegoś nowego i ciekawego miejsca. I tak na Ibizę możecie lecieć jeszcze w sierpniu i to już za 300 złotych!

Lot odbywa się z przesiadką w Brukseli lub Paryżu, w których będzie mieli do zagospodarowania od kilku do kilkunastu godzin – a więc idealnie na spacer po mieście, romantyczną kolację, wizytę w muzeum albo zakupy. Co więcej, jeżeli w obie strony zdecydujecie się na różne miejsca przesiadek, podczas jednych wakacji zwiedzicie aż 3 miejsca – czyli na przykład Ibizę, Paryż i Madryt.

Jeżeli chcielibyście odwiedzić piękną hiszpańską wyspę ze Smart Connection, zajrzyjcie na Tanie loty na Ibizę.

 

Więcej: