Wyślij za darmo tajemniczego SMS-a na Walentynki

To propozycja dla nieśmiałych lub chcących dodać tajemniczości do swojego wyznania – z internetu można wysłać anonimowo, podpisanego jako „Walentynka”, SMS-a wraz z obrazkiem lub nastrojowym utworem.

Wiadomość może zawierać maksymalnie 140 znaków – do SMS-a można jednak dodać link do jednej z proponowanych grafik lub utworów o miłości. Wyznanie można podpisać lub pozwolić, żeby adresat lub adresatka pogłówkowała przez parę chwil nad tym, kto tak naprawdę o niej pamiętał.

SMS będzie widoczny jako wysłany od Walentynki – jego wysłanie jest darmowe, pula dostępnych do wysłania wiadomości jest jednak ograniczona.

Obchodzisz Walentynki?

Wbudowane filtry nie pozwolą wysłać wiadomości zawierających wulgaryzmy. Stojące za serwisem z tajemniczymi walentynkami przedsiębiorstwo SMSAPI zapewnia, że nie będzie w żaden sposób gromadzić numerów telefonów, na które zostanie wysłane anonimowe wyznanie.

Walentynkowego SMS-a od Walentynki można wysłać wchodząc na stronę walentynki.smsapi.pl.

Opcję wysyłania kartek walentynkowych przygotował także Facebook – można je umieścić bezpośrednio na tablicy znajomej lub znajomego.

Wysłałaś/wysłałeś już życzenia walentykowe?

RadioZET.pl/SMSAPI/MT