Cała Polska tańczy #ZETDance! Nawet 4fun.tv ;)

Takie rzeczy dzieją się tylko z okazji 25. urodzin! Do świętowania przyłączyli się nie tylko Słuchacze Radia ZET, ale też ekipa stacji 4fun.tv! Musicie sprawdzić, co nawyprawiali na swoim klipie!

Na punkcie ZET Dance oszalała cała Polska! Choć ostatnio otrzymujemy mnóstwo prezentów z okazji 25-urodzin, to takiej niespodzianki się nie spodziewaliśmy. Ekipa ze stacji 4fun.tv przesłała nam niezwykły film z życzeniami - zatańczyli dla nas #ZETDance!

4fun.tv tańczy ZET Dance!

Mieliśmy nadzieję, że ZET Dance porwie naszych słuchaczy, ale nie spodziewaliśmy się, że ogarnie także muzyczne stacje telewizyjne. Nagranie jest dla nas miłą niespodzianką. Musicie to zobaczyć! 

Po obejrzeniu tego dzieła możemy powiedzieć tylko jedno: oj, dzieje się! ;)

Zatańcz #ZETDance i wygraj samochód

W tym roku Radio ZET obchodzi swoje 25. urodziny. Z tej okazji mamy dla naszych Słuchaczy niezłe niespodzianki! Chcecie powalczyć o nowiutki samochód Suzuki Celerio? Nie ma sprawy!

Wystarczy, że wyślecie nam film, na którym wykonujecie ZET Dance! Wasze nagranie trafi następnie na stronę do głosowania. Zwycięzcę wybiorą sami Słuchacze Radia ZET!

Nie wiecie jak wygląda nasz ZETkowy taniec? Rafał Maserak podpowie Wam, jak go wykonać ;)

Układ zatańczyli nie tylko nasi Słuchacze! Do urodzinowego tańca dołączyli też: Margaret, Rafał Brzozowski czy Sound’n‘Grace. Czekamy na Twoje zgłoszenie! ;)

Głosowanie na najlepszy ZET Dance trwa!

Wysłaliście już nam swój film z urodzinowym tańcem ZET Dance? W takim razie czas na głosowanie. Wszystkie filmy wrzucamy na stronę RadioZET.pl i oddajemy sprawy w Wasze ręce. To właśnie Wy zadecydujecie, kto odjedzie z tytułem zwycięzcy w nowiutkim Suzuki Celerio.

Czekamy na Wasze filmy i głosy do 9 sierpnia! ;)

Więcej: