Jak zatańczyć #ZETdance i wygrać SAMOCHÓD? [INSTRUKCJA]

Chcielibyście wziąć udział w naszym konkursie i wygrać Suzuki Celerio, ale nie wiecie jak? Nic prostszego! Wystarczy zatańczyć urodzinowy #ZETdance i wysłać nam film. Podpowiadamy, co dokładnie należy zrobić!

Drodzy Słuchacze, gdzie są Wasze filmy? Ekipa Radia ZET już czeka z kluczykami do nowiutkiego Suzuki Celerio!

Zatańcz ZETdance i odjedź samochodem

Jeśli Radio ZET świętuje swoje 25. urodziny, to z rozmachem! Przygotowaliśmy dla Was mały, taneczny konkurs. Wystarczy, że zatańczycie ZET-kowy taniec i prześlecie nam film. My wrzucamy go na stronę Radia ZET i oddajemy sprawy w ręce naszych kochanych Słuchaczy. To oni zadecydują, które nagranie jest najlepsze i zasługuje na naszą główną nagrodę.

Nie wiecie jak zawalczyć o nowy Suzuki Celerio? Spokojnie, już wszystko tłumaczymy:

Do 9 sierpnia czekamy na Wasze filmy, na których wykonujecie kilka prostych kroków o nazwie #ZETdance. Pod spodem mała podpowiedź od Kamila Nosela - tym razem nie będzie Was wkręcał ;)

Pamiętajcie tylko, że nagranie, które nam wysyłacie, nie może mieć więcej niż 30 sekund i trzeba na nim wykonać cały #ZETdance (a więc wszystkie ruchy, które pokazuje Kamil) :) Drugi krok to głosowanie! Wasz film pojawi się na stronie Radia ZET. Właśnie tam będzie można oddawać na niego swojego głosy.

Tak więc... czekamy na Wasze filmy! :) Pierwszy etap konkursu zakończy się dokładnie 9 sierpnia. Właśnie do tego czasu czekamy na nagrania i głosy.

Głosuj i wygrywaj!

Wspominaliśmy już, że wygrana zależy od ilości głosów, które oddadzą na Wasz film nasi Słuchacze? Po pierwszym etapie konkursu, aż 10 filmów z najlepszym wynikiem rozpocznie zmagania w etapie finałowym.

Na głosy czekamy do 9 sierpnia, więc nie traćcie czasu. Udostępniajcie swoje filmy i dajcie znać rodzinie ;) 

GŁOSUJCIE --> TUTAJ

Słuchacze Radio ZET tańczą ZETdance!

Takie rzeczy tylko na urodziny Radia ZET. Słuchacze złapali za kamery i nagrali dla nas swoje szalone ZETdance. Kolejne zgłoszenia przychodzą, a my jesteśmy pod coraz większym wrażeniem. 

Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was mały teledysk, na którym prezentujemy urodzinowe tańce! Musicie to zobaczyć!

Bawcie się i tańczcie #ZETdance! Do usłyszenia na antenie Radia ZET ;)

Więcej: