Tańczcie i głosujcie! Ruszamy z kolejnym etapem konkursu ZET Dance!

No to się zaczęło! Rozpoczynamy głosowanie i walkę o Suzuki Celerio. Zdecydujcie, kto dostanie kluczyki do samochodu podczas koncertu Lata ZET i Dwójki w Uniejowie!

Cała Polska (i nie tylko) tańczy ZET Dance! Jak świętować, to z rozmachem! Właśnie dlatego zorganizowaliśmy dla Was taneczny konkurs. Każdy, kto prześle do nas film, na którym wykonuje prosty ZET Dance, może wziąć udział w walce o samochód Suzuki Celerio!

Głosujcie w konkursie ZET Dance!

Mamy już pierwsze zgłoszenia, na których wykonujecie ZET Dance. Wrzuciliśmy je na stronę i czekamy na Wasze oceny!

Kto wygra? To zależy tylko od głosów, więc wszystko w Waszych rękach! Zdecydujcie, które filmy trafią do rundy finałowej, która rozpocznie się 10 sierpnia.

GŁOSUJCIE -> TUTAJ

Czekamy na filmy z Waszym ZETdance!

Ale spokojnie, nadal możecie wziąć udział w konkursie i wygrać samochód Suzuki Celerio. Wystarczy, że wykonacie 4 proste kroki taneczne w ciągu maksymalnie 30 sekund i wyślecie nam filmik, a weźmiecie udział w urodzinowej zabawie Radia ZET!

Jak to zrobić? Podpowie Wam Rafał Maserak:

Pamiętajcie, że im wcześniej dostaniemy Wasze filmy, tym więcej czasu będą mieli nasi Słuchacze na oddanie głosu. Etap zgłoszeniowy i Głosowanie trwają równocześnie, aż do 9 sierpnia.

Każdy z Was może oddać maksymalnie 3 głosy dziennie. Jednak każdy z tych głosów musi zostać oddany na inny film osoby biorącej udział w konkursie ZET Dance!

Finał konkursu ZET Dance

Suzuki Celerio już czeka, więc nie marnujemy czasu! Już dzień po zakończeniu Głosowania, czyli 10 sierpnia, rozpoczniemy Etap finałowy! Znowu liczymy na Wasze zaangażowanie. To Wy wybierzecie najlepszy film i zwycięzcę konkursu ZET Dance!

Więcej: