Słuchacze Radia ZET tańczą i głosują. Wybierz najlepszy #ZETdance!

Konkurs ZET Dance trwa w najlepsze! Słuchacze przysyłają nam filmy ze swoim ZET-kowym tańcem, a my losy Urodzinowego Konkursu oddajemy w Wasze ręce!

Radio ZET świętuje swoje urodziny na całego! Z okazji 25-lecia istnienia naszej stacji zorganizowaliśmy dla Was mały, taneczny konkurs.

Wygraj Suzuki Celerio w ZET Dance

Proszę Państwa! Gra jest warta świeczki! Do wygrania w konkursie ZET Dance jest samochód Suzuki Celerio! Kluczyki do auta już na Was czekają, więc wysyłajcie filmy z urodzinowym ZET Dance.

Wystarczy, że na maksymalnie 30-sekundowym filmie wykonacie 4 proste kroki. Jak wykonać układ? Podpowie Wam Rafał Maserak:

Głosuj na najlepszy film z ZET Dance!

Trwa bardzo ważny etap konkursu! Wszystkie filmy, które wysyłacie - i są zgodne z regulaminem konkursu - pojawiają się na stronie do głosowania.

GŁOSUJ --> TUTAJ

To właśnie Wasze głosy zadecydują o tym, kto przejdzie do finałowego etapu konkursu oraz kto odjedzie z Radia ZET nowiutkim Suzuki Celerio. Ale pamiętajcie, że rozpoczęcie głosowania to nie koniec akcji. Na nowe filmy czekamy jeszcze do 9 sierpnia!

Gwiazdy tańczą ZET Dance

Do zabawy dołączyły też gwiazdy i prezenterzy Radia ZET. Zobaczcie, jak wygląda ZET Dance w wykonaniu Margaret, Rafała Brzozowskiego, Beaty Pawlikowskiej i naszych Słuchaczy! Specjalnie dla Was stworzyliśmy mini teledysk:

Finał konkursu ZET Dance

Ostatni etap konkursu rozpocznie się 10 sierpnia. Wtedy zdecydujecie, kto zostanie zwycięzcą urodzinowego konkursu ZET Dance!

Tańczcie i głosujcie! ;)

Więcej: