Mamy zwycięzcę ZETdance! Sprawdźcie, do kogo trafi Suzuki Celerio

Proszę państwa, wybraliście! Znamy już zwycięzcę urodzinowego konkursu Radia ZET. Sprawdźcie, kto odjedzie nowiutkim Suzuki Celerio.

Tańczyliście, szaleliście i wysyłaliście nam swoje filmy. Nadszedł czas na ogłoszenie zwycięzcy konkursu ZETdance. Dokładnie wczoraj, podczas finałowego koncertu Lata ZET i Dwójki, podaliśmy Wam oficjalne wyniki konkursu.

Konkurs ZETdance w Radiu ZET

To były dwa miesiące wspaniałej zabawy! Wasze niesamowite filmy zrobiły na nas niemałe wrażenie. Przesłaliście nam dziesiątki nagrań, które umieściliśmy na stronie Radia ZET. To w tym miejscu mogliście oddawać głosy na te występy, które podobały Wam się najbardziej. Oddaliście dziesiątki tysięcy głosów i zdecydowaliście, które filmy zawalczą w finałowym etapie konkursu ZETdance. 

Dokładnie 10 sierpnia na stronie zostały filmy już tylko 10 finalistów. Ostateczne głosowanie trwało do 20 sierpnia. Ponownie przeliczyliśmy wtedy Wasze głosy i okazało się, że zwycięzcą konkursu ZETdance jest...

Kto wygrał ZETdance?

Decyzję podjęliście właśnie Wy, drodzy Słuchacze! Robert z Dąbrowy Górniczej zdobył największą ilość głosów i został zwycięzcą konkursu! Robert będzie musiał koniecznie zrezygnować z roweru, który zaprezentował nam na swoim filmie i wymienić go na samochód Suzuki Celerio ;)

Gratulujemy!!! :)

Więcej: