Zatańczyliście #ZETdance, ale kto z Was odjedzie Suzuki Celerio...?

Tańczyliście, skakaliście, kręciliście hula-hoopem... Jednym słowem, działo się! Zakończyliśmy finałowy etap konkursu #ZETdance, a zwycięzcę poznamy już w niedzielę.

Tak tanecznie urodzin jeszcze nie świętowaliśmy! Wzięliście do ręki kamery i zatańczyliście dla nas urodzinowy #ZETdance. Ale do kogo z Was trafi nowiutki Suzuki Celerio? Odpowiedź poznamy już w niedzielę, na finałowym koncercie Lata ZET i Dwójki w Uniejowie.

Słuchacze tańczą ZETdance

To już koniec urodzinowego konkursu Radia ZET. Zakończyliśmy głosowanie, w którym to właśnie Wy zadecydowaliście, kto zostanie finalistą, a następnie zwycięzcą tanecznego konkursu #ZETdance!

Wybór nie był łatwy. Do konkursu zgłosiło się mnóstwo utalentowanych tancerzy ;) Udało Wam się jednak wybrać finałową 10, która walczyła o kluczyki do Suzuki Celerio. My już znamy zwycięzcę, ale potrzymamy Was jeszcze trochę w niepewności ;) Spokojnie, to już tylko parę dni. Oficjalne wyniki konkursu zdradzimy Wam już w tę niedzielę w Uniejowie. Nie może Was tam zabraknąć!

Finałowy koncert Lato ZET i Dwójki

Proszę państwa, to już ostatni koncert tegorocznej edycji Lata ZET i Dwójki! Czekamy na Was już 23 sierpnia w pięknym Uniejowie :) Ale nie będziemy tam sami... na scenie czekać będą też gwiazdy polskiej muzyki!

W Uniejowie usłyszymy m.in. Lady Pank, Blue Cafe, LemON, Patrycję Markowską czy Margaret. Ale to wcale nie koniec naszej listy!

To jak? Widzimy się w niedzielę! ;)

Więcej: