"Fakt" zdradza przyczynę częstych wizyt J. Kaczyńskiego w szpitalu

Ostatnie częste wizyty Jarosława Kaczyńskiego w szpitalu przy ul. Szaserów w Warszawie stały się tematem do dywagacji na temat stanu zdrowia prezesa PiS. Z informacji, do których dotarł dziennik "Fakt" wynika, że to problemy z kolanem są przyczyną wizyt prezesa Kaczyńskiego w szpitalu.

Zwyrodnienie stawu kolanowego Jarosława Kaczyńskiego jest powodem jego niemal codziennych wizyt w Wojskowym Instytucie Medycznym przy ul. Szaserów w Warszawie – ustalił "Fakt". Z informacji dziennika wynika, że prezes PiS chodzi tam na fizykoterapię.

Jarosław Kaczyński już dawno powinien poddać się operacji, jednak ostatecznie nie zdecydował się na zabieg, przez który musiałby prawdopodobnie przez dłuższy czas ograniczyć aktywność. "Lekarze walczą teraz o to, by noga Kaczyńskiego zachowała sprawność" - czytamy w "Fakcie".

Zobacz też: Jarosław Kaczyński o działaniu opozycji: to była próba puczu

- Zaręczam, że prezesowi nie dolega nic poważnego – powiedział dziennikowi wiceprezes PiS Joachim Brudziński, ucinając ostatnie spekulacje na temat zmagań Jarosława Kaczyńskiego ze znacznie poważniejszą chorobą.

RadioZET.pl/Fakt/MT

Więcej: