Zwiedzanie i atrakcje o połowę taniej? "Toruń za pół ceny" już w ten weekend!

Prawie 150 sklepów, kawiarni, restauracji, hoteli i placówek kulturalnych weźmie udział w akcji "Toruń za pół ceny", trwającej od piątku do niedzieli. Na mieszkańców miasta oraz turystów czekają 50-procentowe zniżki na wybrane oferty.

Co roku organizowane są dwie edycje akcji "Toruń za pół ceny" - wiosenna pod koniec kwietnia i jesienna pod koniec września. Organizatorzy akcji chcą zachęcić turystów do odwiedzania Torunia również poza ścisłym sezonem, a także zmobilizować mieszkańców do wyjścia z domów i atrakcyjnego spędzenia czasu.

Za połowę ceny będzie można zwiedzać muzea i galerie, wybrać się na koncert, pokaz do planetarium, spektakl w teatrze czy wycieczkę z przewodnikiem. Specjalne oferty przygotowały też kluby muzyczne, gabinety kosmetyczne i siłownie. Z promocji będzie można również skorzystać w sklepach, restauracjach i hotelach.

"Toruń za pół ceny". Gdzie można skorzystać z promocji?

Wszystkie miejsca, w których będzie można skorzystać z promocji, są oznaczone specjalnymi plakatami. Pełen wykaz partnerów można także znaleźć na stronie internetowej akcji lub w punkcie informacyjnym na Rynku Staromiejskim.

Firmy i instytucje zaproszone do udziału w akcji "Toruń za pół ceny" muszą wcześniej określić, które produkty lub usługi są objęte promocją. Oznacza to, że udzielany rabat nie musi dotyczyć całego asortymentu, a tylko wybranych propozycji.

PAP/EM

Więcej: