Klienci IKEA czekali na to od lat. Zakupy staną się dużo prostsze

W najbliższych miesiącach IKEA wprowadzi możliwość kupowania produktów przez internet – zapowiedziała nowa prezes tej sieci w Polsce Anna Pawlak-Kuliga.

Choć IKEA to jeden z najpopularniejszych producentów mebli na naszym rynku, dotychczas kupienie czegokolwiek wiązało się z koniecznością pojechania do sklepu stacjonarnego, skompletowaniem na miejscu potrzebnych produktów i samodzielnym zawiezieniem ich do domu lub zleceniem transportu. Istnieje co prawda możliwość telefonicznego zamówienia wybranych mebli, ale wymaga to nieco zachodu.

Niebawem zakupy będzie można zrobić za pomocą kilku kliknięć. Anna Pawlak-Kuliga, która z początkiem września obejmie stanowisko prezes polskiego oddziału IKEA, w rozmowie z branżowym portalem dlahandlu.pl zapowiedziała  spore zmiany.

- W najbliższych latach planujemy otwierać kolejne sklepy, w tym już niedługo, bo w drugiej połowie 2017 r. sklep w Lublinie. Będziemy także rozwijać IKEA w Polsce w kierunku sprzedaży wielokanałowej i już w najbliższych miesiącach wprowadzimy sprzedaż mebli przez internet  – powiedziała Anna Pawlak-Kuliga.

Radio ZET/Dlahandlu.pl/MW

Więcej: