TCS: Kwalifikacje do konkursu w Bischofshofen - gdzie obejrzeć?

Przed nami kwalifikacje do ostatniego konkursu Turnieju Czterech Skoczni 2016/2017. Sprawdź, gdzie obejrzeć transmisję z rywalizacji w Bischofshofen.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

W dotychczasowych konkursach reprezentanci Polski pokazywali się z bardzo dobrej strony. Kamil Stoch jest wiceliderem TCS ze stratą 1,7 pkt. do Daniela Andre Tande z Norwegii, czwarte miejsce zajmuje Piotr Żyła, a Maciej Kot jest siódmy.

Kibice liczą na to, że w piątkowych zawodach biało-czerwoni znów błysną. Wszystkie oczy zwrócone będą jednak na Stocha, którego start w czwartkowych kwalifikacjach stoi pod znakiem zapytania.

Lider naszej kadry zaliczył upadek podczas serii próbnej przed środowym konkursem w Innsbrucku. Zaryzykował zdrowiem i wystąpił w zawodach. Zajął w nich czwarte miejsce. Prosto ze skoczni udał się do szpitala. Badania nie wykazały jednak poważniejszych urazów.

Jeśli Stoch zdecyduje się na udział w kwalifikacjach, to łącznie wystąpi w nich sześciu Polaków, oprócz niego: Maciej Kot, Piotr Żyła, Stefan Hula, Dawid Kubacki i Jan Ziobro. Na pewno nie zobaczymy Klemensa Murańki, który został wysłany na zawody Pucharu Kontynentalnego do Titisee-Neustadt.

Zobacz: Polski skoczek wycofany z Turnieju Czterech Skoczni

Początek kwalifikacji do konkursu TCS w Bischofshofen o godz. 16.45. Transmisja na żywo w Eurosporcie.

Więcej: